ЗАСНОВНИКИ ШКОЛИ

Вікторія Чабан

Коуч, психолог, фасилітатор. Засновник “Ух-Ти!School”

Олена Королевська

Логопед, психолог, тренер. Засновник “Ух-Ти!School”

У кожної людини є свій сенс життя. Для нас – це діти. Наші діти. Тому що чужих дітей не буває. Саме вони – той самий вічний двигун, величезне наше натхнення і стимул до постійного розвитку і руху вперед.

13 років тому, в далекому 2006-му, коли в наших сім’ях було вже по троє таких енерджайзерів, народилась ідея створити простір для творчості і нескінченних дитячих талантів. І ми запросили найкращих майстрів своєї справи – художників, режисерів, музикантів, тренерів, педагогів і психологів під один дах. Так з’явилась мережа Клубів дитячої творчості “Ухтишка!”. Проект ріс і розвивався разом з дітьми нашого району, і стало зрозумілим те, що відпочинок на канікулах – також одна із важливих складових їх розвитку. Прийшла черга втілити в життя ще одну мрію – мрію про якісний і сучасний табір, де проведений час буде корисним та креативним.

В 2012 році Тренінговий проект «Ух-Ти!Camp” зібрав хлопчиків і дівчаток на свою першу зміну. За цей час в “Ух-ти!” пройшло 55 змін, і нашими найкращими друзями стали більш, ніж 6000 хлопчиків та дівчаток багатьох куточків України та світу.
Але найбільшою мрією залишалась мрія про незвичайну школу. Школу нового формату, з відношенням до людини як до неповторної Особистості, школу, в якій тепло і затишно всім і кожному, в якій тебе чують і розуміють, в якій можна легко і з задоволенням навчатись, в якій всі ми – велика сім’я “Ух-Ти!”

І це здійснилося! В 2016 році відкрила свої двері наша молодша альтернативна школа – “Ух-Ти! School”, а роком пізніше – ліцей “IndeVersal”.
В наступному, 2020 році, ми будемо вже відпускати перших ластівок –  наші діти закінчують 4 і 11 класи.

Ми – щасливі люди! Ми з задоволенням і з радістю зустрічаєм кожен новий день. Поруч з нами наші сім’ї, улюблена дітвора і чудовий колектив однодумців, разом з якими ми зростаємо і не перестаємо захоплюватись цим дивовижним Світом під назвою – Життя.

КОМАНДА

Ольга Ткаченко

Управляючий

"УХ-ТИ" школа - це місце не лише для навчання, а й для спілкування, пізнання світу та інтелектуального зростання. Це місце, куди діти поспішають щоранку навіть в канікули, щоб раптом не пропустити щось цікаве. Підтримання такого простору і є ціллю моєї роботи в школі. Оскільки школа - це організм досить динамічний, який постійно росте і змінюється, працювати завжди цікаво і приємно, адже платою за нашу роботу є щирі дитячі посмішки.

Тетяна Лисенко

Викладач мови та літератури 

Моя місія в "УХ-ТИ" школі:
Навчати та виховувати дітей так , щоб у кожному  серці запалав вогник бажання та любові до навчання, пізнання, мислення, добра . 
Китайська мудрість свідчить:
"Скажи  мені -і я забуду,  Покажи мені-і я запам'ятаю, Залучи мене в процес-і я зрозумію .  Відійди-і я буду діяти . 

Ірина Музалевська

Викладач історіі мистецтв. Куратор 1 класу

"УХ-ТИ" школа для мене, по-перше,це люди які відкриті по новому, які не бояться експерементувати та шукають найцікавіші підходи у навчанні.
По-друге, це простір для розвитку креативності та можливість для дитини здійснювати відкриття кожного дня.

Сергій Варлаков

Шкільний психолог (нейропсихолог)

Для мене наша "УХ-ТИ" школа - це новий етап у навчальному середовищі. Це – школа, де кожна дитина проявляє свої здібності не просто як учень, а як особистість. Це – середовище, де дитина може розкрити свої здібності, таланти й уміння. Моє головне завдання полягає в тому, щоб створити безпечний психологічний клімат у школі, в якому дитина зможе розвиватися як індивід.

Олена Горох

Викладач музики

"УХ-ТИ" школа -це шлях до побудови цілісної, впевненої в собі та креативної особистості. А ще, на мою думку, збагачення внутрішнього світу людини через пізнання багатої та надихаючої мистецької спадщини, безумовно, гармонійно доповнює процес формування індивідуальності.

Сабіна Стафоркіна

Викладач математики. Куратор 2 класу

Для мене "УХ-ТИ" школа -це постійний розвиток, гнучкість та можливість створювати нове. Тут ми навчаємося, граємо, плідно працюємо, думаємо, сміємося. В нашій школі живе любов та повага.

Діана Петренко

Викладач мови та літератури 

Для мене "УХ-ТИ" школа - це простір, де кожна дитина відчуває свою свободу та право вибору! Це нестандартні проведення занять, які дають змогу учням інакше сприймати та засвоювати інформацію. Це яскравий приклад того, що освіта може бути нетиповою, тобто не тією, до якої всі звикли.

Вікторія Майданік

Викладач англійської мови

"УХ-ТИ" школа - це затишна атмосфера і цікава робота у дружньому колективі педагогів. Це щасливі діти із допитливими очима і радістю пізнання все більше нового. Коли людина, не залежно від віку, розкрила і усвідомлює свої потенційні можливості і, відповідно, займається улюбленою справою, її не потрібно підштовхувати, вона стає самостійною та відповідальною".

Тетяна Моргаль-Кхудер

Викладач ораторської і акторської майстерності

Для мене "УХ-ТИ" школа - це свобода і можливість експериментувати, щоб розкривати нові таланти. Діти для мене це невичерпне джерело натхнення і емоцій. Вони дивують і вражають. В них треба вірити.

Вадим Чамара

Викладач фізичного виховання та спорту

"УХ-ТИ" школа для мене - це школа, яка має не стандартний підхід до стандартних речей та надає можливість відкрити себе з найкращої сторони.

Надія Солоха

Викладач природознавства

"УХ-ТИ" школа для мене це, перш за все, місце, куди хочеться повертатися знову й знову! Це середовище, де кожен може бути самим собою, де вчитель - це перш за все друг і наставник. А ще - це нереально крутий колектив, який завжди готовий підтримати, вислухати і підбадьорити.

Генадій Козак

Викладач робототехніки

"УХ-ТИ" школа, для мене, це не місце де сидять за партою. Це місце, де створюють щось нове, засноване на нових технологіях. Це місце, де разом з дітьми можна помріяти про Марс і про те як ми там будемо жити. Це місце, де тебе не будуть принижувати і зневажати.

Інна Слободянюк

Викладач математики

Для мене "УХ-ТИ" школа – це, перш за все, індивідуальний підхід та увага до потреб, бажань і здібностей дитини. Саме те місце, де кожен може відчути свою важливість і цінність. Адже альтернативна школа дозволяє учням йти власним освітнім маршрутом, розкриваючи свої сильні сторони.

Христина Білявська

Куратор 3 класу

"УХ-ТИ" школа - це простір для розвитку як педагогів так і учнів. Місце де тебе підтримають та зрозуміють , місце в яке з задоволенням приходиш кожного дня. "УХ-ТИ" школа - це твій другий дім , створений із затишку , любові та взаєморозуміння.

Геращенко Аліна

Викладач англійської мови

Для мене "УХ-ТИ" школа - це свобода спілкування і підтримка. Це діти, які не бояться задавати питання. Це вчителі, яким не все одно.

Дмитро Глазков

Викладач інформатики

Для мене "УХ-ТИ" школа - це творчий пiдхiд до розвитку дитини.

Вікторія Савельєва

Адміністратор, медичний супровід, ЛФК

Саме в просторі "УХ-ТИ" школи можна створити всі умови для індивідуального гармонійного розвитку дитини. В дружньому світі спілкування, ми ростемо і навчаємося разом з нашими студентами і їх батьками.

Половньова Тетяна

Адміністратор

Для мене "УХ-ТИ" школа - це простір для творчості та самовираження, де кожен є рівноправним членом "УХ-ТИ"-родини і його думка важлива.

Ірина Чабан

Куратор 4 класу

"УХ-ТИ" школа для мене- це можливість для дітей повністю розкрити свої здібності і таланти. Моя ціль в школі - підтримати дітей, допомогти розібратися в собі, налагодити відносини з класом, справлятися з труднощами.

Катерина Чубчик

Практичний психолог

"УХ-ТИ" школа для мене - це повага до всіх учасників навчального процесу, це індивідуальний підхід, це простір для творчості та прояву своєї індивідуальності, це відчуття безпеки та довіри, це цікавість до навчання.

Тетяна Ягодкіна

Викладач художньої студії

"УХ-ТИ" школа, для мене, це школа про формування та розвиток вільної, вперненої в собі, розвинутої інтелектуально особистості. Що зможе творчо поставитись та вирішити будь-які життєві задачі.

Наталія Веселовська

Анастасія Леденьова

Куратор Preschool

"УХ-ТИ" школа, для мене - це щасливі діти і щасливі дорослі. Це вогники в очах дітей, які біжать до школи. Школа, яка є другом і надійним провідником у світ знань.

Геннадій Тітов

Викладач ліплення

"УХ-ТИ" школа для мене - чудова можливістю реалізувати на практиці свої погляди на викладання образотворчого мистецтва дітям.

Діана Петренко

Викладач мови та літератури 

Для мене "УХ-ТИ" школа - це простір, де кожна дитина відчуває свою свободу та право вибору! Це нестандартні проведення занять, які дають змогу учням інакше сприймати та засвоювати інформацію. Це яскравий приклад того, що освіта може бути нетиповою, тобто не тією, до якої всі звикли.

Анастасія Леденьова

Куратор Preschool

"УХ-ТИ" школа - це розкриття всіх талантів дитини, її підтримка, натхнення, якісне навчання. Тут працюють люди, які "горять" корисним спілкуванням з дітьми і які можуть дати учням набагато більше, ніж просто програма зі стандартним набором предметів.

КОНТАКТИ

Адреса

Україна, м. Київ вул. Урлівська, 8

Години роботи

ПН-ПТ 8:30 до 17:00